ZIELONE WROTA

Konkurs "Wystrzalowa lekcja"

Centrum Nauki Kopernik i Fundacja Partners Polska ogłaszają konkurs „Wystrzałowa lekcja” na scenariusz lekcji z użyciem eksperymentu. Konkurs jest skierowany do nauczycieli biologii, chemii lub fizyki i astronomii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.


Zapraszamy nauczycieli do przygotowania autorskich lekcji, opartych na doświadczeniach, ukazujących obecność nauki w życiu codziennym. Lekcje z użyciem eksperymentów wzbogacają tradycyjne metody nauczania i zwiększają zainteresowanie młodzieży nauką.

 

 

Scenariusze lekcji prosimy nadsyłać na formularzu zgłoszeniowym pod nr faksu: +48 22 492 05 00 w terminie od 3 września do 15 listopada 2008 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15 grudnia 2008 r. Wszelkie pytania dotyczące konkursu prosimy kierować na adres: konkurs@kopernik.org.pl.

 

Na autorów najlepszych scenariuszy lekcji czekają nagrody rzeczowe. Prace zwycięzców zostaną opublikowane, a ich autorzy otrzymają honoraria autorskie.

Więcej informacji o konkursie, regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie: http://www.kopernik.org.pl/konkurs_wystrzalowa_lekcja.php

 

Organizator:

Centrum Nauki Kopernik

ul. Mokotowska 17
00-640 Warszawa,
tel.: 022-492 05 05;
faks: 022-492 05 00
e-mail: info@kopernik.org.pl